Karrier

Diák munka - Beszerzési adminisztrátor

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. A piacon trendet teremtő, folyamatosan megújuló termékei jelenleg Európában összesen 8000 értékesítési ponton – fele részben a franchise és „In-Store-Bakery” – „Pékség a boltban” hálózatában Fornetti márkanév alatt, illetve a retail szektorban 14 országban 18 partnerrel együttműködve 4000 sütési ponton jutnak el közvetlen a fogyasztókhoz. Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Amennyiben kihívásokkal teli, szakmai tapasztalat bővítésére kiválóan alkalmas munkakörre vágysz diákként, várjuk jelentkezésedet a Fornetti Kft. beszerzési osztályának segítőkész csapatába

Beszerzési adminisztrátor munkakörbe.

Ezeken fogsz munkálkodni:

  • Ártükrök készítése
  • Árak beállítása JDE-ben
  • Ár mellékletek készítése
  • Bejövő minták kezelése
  • Keretszerződések adminisztratív kezelése
  • Különböző összehasonlítások készítése és felmerülő problémák kimutatása Excelben
  • Postázási feladatok, azok adminisztrációja

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Városföld 92.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet, fényképes önéletrajzoddal együtt, a Jelentkezem gombra kattintva.

A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDfornetti.huMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
openingPopupDisplayedfornetti.huA nyitó felugró ablak bezárását tárolja, hogy ne jelenjen meg minden oldalletöltéskor.24 óra
Fel